HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 16 TEMMUZ 2024, SALI
Oturarak Voleybol Süper Lig 1. Etap mücadeleleri Karabük’te sona erdiOturarak Voleybol Süper Lig 1. Etap mücadeleleri Karabük’te sona erdi
Sağlıktaki problemlere SAĞLIKFEST ile çözüm aranacakSağlıktaki problemlere SAĞLIKFEST ile çözüm aranacak
Yürüyen ceset sendromuna dikkatYürüyen ceset sendromuna dikkat
Şeker hastalığı körlüğe de yol açabilir!Şeker hastalığı körlüğe de yol açabilir!
Diyabet gözde önemli hasarlara yol açıyorDiyabet gözde önemli hasarlara yol açıyor
Diş Hastanesinde ilk Kist OperasyonuDiş Hastanesinde ilk Kist Operasyonu
Aşı sorumlusu Başhekim yardımcısı da virüse yakalandıAşı sorumlusu Başhekim yardımcısı da virüse yakalandı
Doç. Dr. Durlu, "Araç içinde sigara kullanımı risk oluşturuyor"Doç. Dr. Durlu, "Araç içinde sigara kullanımı risk oluşturuyor"
Unutkanlık ve uyku sorununuz varsa dikkatUnutkanlık ve uyku sorununuz varsa dikkat
Prof. Dr. Yalçın: "Bazı hastalıklar saç dökülmesine yol açıyor"Prof. Dr. Yalçın: "Bazı hastalıklar saç dökülmesine yol açıyor"
Çebi, “MS hastalarının yüzde30’dan fazlası oral hijyen alışkanlıklarında zorlanıyor”Çebi, “MS hastalarının yüzde30’dan fazlası oral hijyen alışkanlıklarında zorlanıyor”
Prof. Dr. Ağras: "Çocuklarda idrar kaçırma önemli bir sağlık sorunudur"Prof. Dr. Ağras: "Çocuklarda idrar kaçırma önemli bir sağlık sorunudur"
"Ağız ve diş sağlığının korunması kardiyovasküler sisteme olumlu etki sağlıyor""Ağız ve diş sağlığının korunması kardiyovasküler sisteme olumlu etki sağlıyor"
Prof. Dr. Yalçın: "Stres cilt sağlığımızı olumsuz etkiliyor"Prof. Dr. Yalçın: "Stres cilt sağlığımızı olumsuz etkiliyor"
Safranbolu Belediyesi Özel Medikar Hastanesi ile protokol imzaladıSafranbolu Belediyesi Özel Medikar Hastanesi ile protokol imzaladı
Tek çözüm 14 günlük tam kapanma mı?Tek çözüm 14 günlük tam kapanma mı?
SAĞLIK
DAHA FAZLA SAĞLIK HABERİ

logo

   E-posta: bilgi(@)karabukilkhaber.com
Tüm hakları Karabük İlk haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr