HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 16 TEMMUZ 2024, SALI

Muhtarla İl Genel Meclis üyesi arasında arbede

30.06.2024 19:30
Muhtarla İl Genel Meclis üyesi arasında arbede
Muhtarla İl Genel Meclis üyesi arasında arbede
Karabük'ün Yenice ilçesinde AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Recep Tetik ve oğulları, Kayadibi köyü muhtarı Sebahattin Karakaya tarafından saldırıya uğradı.

Olay, Yenice ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, köy muhtarı Karakaya, aynı köyün Kooperatif Başkanı Cavit Karakaya ile AK Parti Yenice İl Genel Melis Üyesi Recep Tetik tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

Kavgada, Recep Tetik ile çocukları Onur ve Sezai Tetik yaralanırken, hastanede tedavi altına alındı.

Muhtar Karakaya ile kooperatif başkanı Karakaya ifadesi alınmak üzere jandarma tarafından gözaltına alındı.

Recep Tetik, Sebahattin Karakaya'nın kendisine küfürlü konuştuğunu ve sopayla saldırdığını belirtti. Tetik, "Olay sırasında ben ve oğlum Onur Kayadibi'nde Yentaş firmasının önündeydik. Sabahatin Karakaya evinden yanımıza geldi, daha sonra küfürlü konuşmaya başladı. Ben de 'doğru konuş' derken, elinde sopa ile bana saldırdı. Ben sopayı savuştururken, eşi arkadan bana vurdu. Sebahattin de elindeki ağaç parçasını oğlum Onur'un kafasına vurdu. Daha sonra olay yerine kardeşleri ve çocukları geldi. Yeğeni Deniz de elindeki çekiçle arkadan suratıma vurdu. Onlar takriben 20-25 kişiyle vurmaya devam ettiler." dedi.
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)karabukilkhaber.com
Tüm hakları Karabük İlk haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr