HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 16 TEMMUZ 2024, SALI

Koruyucu Aile Günü etkinliği

04.07.2024 13:57
Koruyucu Aile Günü etkinliği
Koruyucu Aile Günü etkinliği
Karabük Valisi Mustafa Yavuz ve eşi Süreyya Yavuz'un katılımıyla "Koruyucu Aile Günü" etkinliği düzenlendi.

Safranbolu ilesinde düzenlenen etkinlikte koruyucu aileler ve çocuklarla bir araya geldi. Vali Yavuz ve Süreyya Yavuz, koruyucu ailelerle yakından ilgilenerek, çocuklarla keyifli vakit geçirdi.

Etkinlikte konuşan Vali Yavuz, "Koruyucu Aile Günü kapsamında siz değerli koruyucu aile ve çocuklarımızla bir araya gelmek istedik. Tüm çocuklarımız siz değerli ailelerimize emanet. Her birinizin sizlere emanet olan çocuklarımıza çok iyi baktığını gördüm. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çocuklarımızı kanatlarınız altına alarak, onlara şefkat ve güler yüz gösterdiğiniz çocuklarımızın yüzlerindeki mutluluktan okunuyor zaten. Karabük'te daha fazla çocuğumuza kol kanat gerecek yeni koruyucu aileler bulmamız lazım. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Sizlerin de desteğiyle yeni ailelerimizin aramıza katılacaklarına inancım tamdır" dedi.

Etkinliğe ayrıca Karabük Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdurrahman Bilgiç ile koruyucu aileler ve çocuklar katıldı.
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)karabukilkhaber.com
Tüm hakları Karabük İlk haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr