HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 16 TEMMUZ 2024, SALI

Karabük’te berber ve kuaförlerin tatil günleri belli oldu

02.07.2024 22:18
Karabük’te berber ve kuaförlerin tatil günleri belli oldu
Karabük’te berber ve kuaförlerin tatil günleri belli oldu
Karabük Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Erol Işık, erkek berberlerin Pazar günü, kuaförlerin ise Salı günü tatil yapacaklarını bildirdi.

Berber, kuaför ve güzellik salonlarının 1 Ekim'den itibaren haftanın bir günü kapalı olacağı kararı ile ilgili konuşan Karabük Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Erol Işık, tatil gününü oylama ile belirlediklerini söyledi.

Tatil gününü belirledikten sonra Karabük Valiliğine tebligat gönderdiklerini aktaran Işık, esnafın da bir gün tatile ihtiyacı olduğunu vurguladı.

Tatil günlerinde denetimler yapılacağını ve kurala uymayanlara ceza verileceğini belirten Işık, tatil günlerini denetleme işinin İçişleri Bakanlığı'na bağlı olduğunu ve denetiminin polis ve zabıtalar tarafından gerçekleştirileceğini söyledi.
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)karabukilkhaber.com
Tüm hakları Karabük İlk haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr