HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 16 TEMMUZ 2024, SALI

Hapis cezası bulunan 10 kişi yakalanarak cezaevine gönderildi

08.07.2024 18:45
Hapis cezası bulunan 10 kişi yakalanarak cezaevine gönderildi
Hapis cezası bulunan 10 kişi yakalanarak cezaevine gönderildi
Karabük'te Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonlarda haklarında çeşitli suçlardan aranması bulunan 14 kişi yakalanırken, şahıslardan 10'u işlemlerinin ardından cezaevine konuldu.

Karabük Valiliği, 4-8 Temmuz 2024 tarihleri arasında İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen uygulama ve faaliyetler ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

Emniyet güçleri tarafından, aralarında FETÖ'ye üye olmak gibi çeşitli suçlardan araması olan 14 kişinin yakalandığının belirtildiği açıklamada, "FETÖ'ye üye olmak suçundan 3 yıl 6 ay hapis cezası bulunan N.D. ile 2 yıl 1 ay hapis cezası olan S.D. ile birlikte 4 yıl 2 ay hapis cezasından hırsızlık suçundan aranması olan N.G. ve H.Ç., silahlı yağma suçundan aranması olan M.D., Vergi Usul Kanununa muhalefet suçundan aranan D.U., kasten yaralama suçundan aranan R.B., 2 yıl hapis cezası bulunan ve silahla tehdit suçundan aranan N.K., iftira suçundan 1 yıl cezası bulunan R.A. ve hırsızlık suçundan 1 yıl 3 ay hapis cezası ile aranması olan K.F. ile birlikte toplam 10 şahıs gerekli işlemlerin ardından tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir. Diğer 4 şahıs ise ifadelerinin ardından serbest bırakıldı" denildi.
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)karabukilkhaber.com
Tüm hakları Karabük İlk haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr