HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 16 TEMMUZ 2024, SALI

Dadaşlar piknikte buluştu

01.07.2024 16:44
Dadaşlar piknikte buluştu
Dadaşlar piknikte buluştu
Karabük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından 7. Geleneksel Piknik Buluşması'nda Dadaşlar bir araya geldi.

Dernek Başkanı İbrahim Bedir, yüzyıllardır Anadolu'nun kültür ve medeniyetlerine ev sahipliği yapmış kadim Erzurum ilinin birer ferdi olarak kültür, gelenek ve görenekleri yaşatmak adına büyük bir sorumluluk içinde olduklarını söyledi.

Programa katılım sağlayanlara teşekkür eden Bedir, "Bartın Erzurumlular Dernek Başkanı Cemil Gedik,  tüm misafirlerimize şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca il dışında olduğundan davetimize gönderdiği destek pankartı ile yanımızda olduğunu bildiren Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya'ya tüm Erzurumlular adına teşekkür ediyorum. Gönlümüzde Erzurum, sevdamız Karabük'te bizi güçlü kılan birlik ve beraberliğimizdir" dedi.
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)karabukilkhaber.com
Tüm hakları Karabük İlk haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr