HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 16 TEMMUZ 2024, SALI

Belediyenin otopark gelirleri Karabük İdmanyurdu Spor'a aktarılacak

01.07.2024 12:42
Belediyenin otopark gelirleri Karabük İdmanyurdu Spor'a aktarılacak
Belediyenin otopark gelirleri Karabük İdmanyurdu Spor'a aktarılacak
Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Ergenekon Mahallesindeki otopark gelirlerinin Karabük İdmanyurdu Spor'a destek amacıyla aktarılacağını duyurdu.

Sporu ve sporcuyu her zaman destekleyen Karabük Belediyesi, kentte sporun güçlenmesine ve elde edilen başarıların artmasına katkı sağlamak için Karabük İdmanyurdu Spor'a destek verdi.

Başkan Çetinkaya yaptığı açıklamada, "Belediyemiz tarafından otopark alanı olarak düzenlenen eski valilik binası mevkiinde ki alandan toplanan gelir,Karabük İdmanyurdu Spor'a destek olarak verilecektir. Ayrıca sezon açılışında yapılacak olan pankart ve afiş gibi benzeri konularda da Karabük İdmanyurdu Spor'a yine destek de bulunulacaktır.

Amacımız şehrimizi yeniden sporda başarılı bir hale getirip, Karabük'ü bir spor kentine dönüştürmektir. Mücadele ettiği ligde şehrimizi en iyi şekilde temsil edecek olan Karabük İdmanyurdu Spor'a şimdiden başarılar diliyorum" ifadelerine yer verdi.
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)karabukilkhaber.com
Tüm hakları Karabük İlk haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr